Минулої п’ятниці у приміщенні аптеки “Факультет”, що на автостанції у райцентрі, медфахівці КНП “Центр ПМСД” Криничанської селищної ради розгорнули пункт вакцинації. Охочих зробити щеплення вишикувалось немало.
Усі бажаючі мали змогу вакцинуватися тільки після огляду сімейного лікаря. До речі, їм були запропоновані вакцини на вибір: Pfizer, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac.
Усього того дня було щеплено 16 чоловік. Із низ першою дозою — 15, повторно, тобто другою дозою — 1.

До речі, медфахівці комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Криничанської селищної ради майже щодня здійснюють виїзди для проведення вакцинації й по селах громади. Так, приміром, вчора медики КНП “Центр ПМСД” Криничанської селищної ради направились з візитом до Маломихайлівського фельдшерського пункту, де здійснили щеплення усім бажаючим місцевим жителям. У четвер планують здійснити такий же виїзд мобільної бригади в Мирнівську сільську амбулаторію. А в п’ятницю — у Промінську.
Усього ж на 18 листопада число вакцинованих по Криничанській ОТГ становило — 8720 чол., Божедарівській — 5824, Затишнянській — 2475.
Підготувала Олена ЄВСТІГНЄЄВА