24 грудня наша колишня колега, вчителька математики Лідія Петрівна Кирсань відзначила свій досить поважний сторічний ювілей. Складно навіть уявити скільки довелося пережити ювілярці. На її очах творилася історія, але ж і її вклад в історію і розвиток країни є неоціненний.
Не одне покоління школярів вивчила і виховала Лідія Петрівна, передавала свої знання, досвід мудрість. Своїми добрими порадами, чуйним ставленням і мудрими настановами допомагала учням долати непростий шлях здобуття знань.

Лідія Петрівна народилася в Криничках, вчилася у Криничанській десятирічці і майже все своє вчительське життя віддала рідній школі. Після закінчення Запорізького педінституту три роки працювала вчителем математики в Червоноіванівці. Якось до школи завітав з перевіркою інспектор районного відділу освіти Іван Семенович Кирсань, примітив молоду, талановиту, енергійну вчительку і запропонував їй змінити місце роботи на Кринички.
Так Лідія Петрівна стала працювати в нашій школі. Згодом Іван Семенович та Лідія Петрівна одружилися і пліч-о-пліч трудилися в Криничанській середній школі №1, допомагаючи і підтримуючи один одного.

Лідія Петрівна – талановитий педагог. І сьогодні колишні її учні з вдячністю згадують уроки математики, прості і зрозумілі пояснення вчительки. Активна, відповідальна, небайдужа, терпляча і турботлива, вона не могла дозволити, щоб її улюблена математика була комусь незрозумілою. Будучи надзвичайно вимогливою в першу чергу до себе, Лідія Петрівна була вимогливою і до своїх вихованців. Вона була просто закохана у свою справу.
Важким було життя нашої ювілярки: рано пішли з життя і чоловік, і двоє синів, і онук. Але ця сильна жінка не здалася, адже поряд є дві онучки, правнучки, невістка. Лідія Петрівна і сьогодні вболіває за школу, як не дивно, хвилюється через проблеми дистанційного навчання і дуже хоче хоч на мить опинитися у рідних стінах освітнього закладу.

Шановна Лідіє Петрівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Вашими гарним ювілеєм. Бажаємо Вам здоров’я, сил, енергії і оптимізму. Вас люблять і пам’ятають Ваші вихованці, вдячні за Ваше чуйне і добре серце, за Ваші старання, любов і розуміння.
Педагогічний колектив Криничанського ліцею №1