Аграрії Криничанщини вже розпочали сіяти ранні ярі зернові.
До посівної вони ретельно готувалися усю зиму. Закуповували пально-мастильні матеріали, ремонтували техніку. Запасалися добривами та насінням. Як тільки дозволила погода – стартували.

Сільгоспвиробники регіону поспішають. Нині найсприятливіший період – достатньо волога земля, плюсова температура повітря.
Водночас ведеться догляд за посівами озимих. На думку ветерана сільгоспвиробництва, голови райкому профспілки працівників АПК Віктора Стрельцова, ці культури добре перезимували і знаходяться у задовільному стані. Вони на Криничанщині займають чималі площі. Тож ярі зернові сіятимуть дещо у менших обсягах.
Тому, як говориться, у добру путь! Хай Господь допомагає нашим сівачам дбати про хліб, хай він почує весняну молитву агронома…