Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня
icon clock08.04.2021
icon eye121
Новини

ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ РІК ГОДУЄ

Аграрії Криничанщини вже розпочали сіяти ранні ярі зернові.
До посівної вони ретельно готувалися усю зиму. Закуповували пально-мастильні матеріали, ремонтували техніку. Запасалися добривами та насінням. Як тільки дозволила погода – стартували.

“Весняна молитва” агронома у ФГ “АФ “Вікторія”

Сільгоспвиробники регіону поспішають. Нині найсприятливіший період – достатньо волога земля, плюсова температура повітря.
Водночас ведеться догляд за посівами озимих. На думку ветерана сільгоспвиробництва, голови райкому профспілки працівників АПК Віктора Стрельцова, ці культури добре перезимували і знаходяться у задовільному стані. Вони на Криничанщині займають чималі площі. Тож ярі зернові сіятимуть дещо у менших обсягах.

Тому, як говориться, у добру путь! Хай Господь допомагає нашим сівачам дбати про хліб, хай він почує весняну молитву агронома…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *