У КП «КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради нині трудиться 162 працівники. Із них лікарів — 31, 60 медичних сестер, 29 молодших медичних сестер. А також 42 чоловіки іншого персоналу.

У лікарні функціонують фізіотерапевтичний та рентгенкабінети, терапевтичне, неврологічне, приймальне, хірургічне відділення і поліклініка. З 1 липня знову запрацює педіатричне відділення.
Олена ЄВСТІГНЄЄВА