Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

НА ВСІ РУКИ МАЙСТРИНЯ

Наталія Юріївна Стотика працює вихователем в Аулівському дитячому садку «Ромашка». Її люблять діти, тягнуться до виховательки всією душею. Бо вони, як ніхто інший, відчувають тепло, сердечність, доброту.

Н.Ю.Стотика (в центрі) з колегами А.Бублій, В.Якимчук та вихованцями д/с “Ромашка”

Наталія народилася і виросла у звичайній родині в селищі Аули. Тато Юрій Дмитрович Циганок понад 30 років пропрацював на ХПС. Мама Людмила Василівна трудиться у школі. Окрім Наталії у родині виховувалася ще одна донька, Мар’яна.

Свого часу Наталія закінчила місцеву школу. Згодом у 2004 році Індустріальний коледж за спеціальністю «Економіка підприємства», отримала червоний диплом. У 2007-му — МАУП за спеціальністю « Економіка праці та управління персоналом». Два роки жінка працювала касиром-операціоністом в КБ «ПриватБанк» в Аулах. Після декретної відпустки трудилася діловодом в Аулівській селищній раді.

А з 2014 року стала працювати в дошкільному закладі селища. Жінці довелося перекваліфіковуватися і закінчити Дніпропетровський педагогічний коледж імені Олеся Гончара за спеціальністю «Дошкільна освіта». Наталія ні краплі не жалкує. Бо саме тут знайшла себе. Робота з дітьми їй до душі.

На новому місці роботи жінка розкрила свої таланти — хист до малювання та вишивки. Коли вийшла заміж і в родині з’явилася донечка Ліна, вона, розвиваючи мілку моторику у дитини, захопилася виготовленням виробів із солоного тіста. Це один із стародавніх видів декоративно-прикладного мистецтва, яке називають ще «Тістопластика». Вважають, що виріб із солоного тіста в оселі — це символ багатства та благополуччя в сім’ї. Тістопластикою Наталія займається вже більше 10 років. Цьому навчає і своїх вихованців.

Н.Ю.Стотика любить малювати, вишивати, виготовляти всілякі поробки з фетру та паперу. До речі, уміння вишивання їй передалося від бабусі Марії, татової мами.

Наталія із чоловіком Сергієм та донечкою Ліною

Чоловік Наталії — Сергій Сергійович працює слюсарем на Аульському водоводі. Він — перший поціновувач та критик її робіт. До думки чоловіка, його зауважень та побажань Наталія Юріївна прислухається завжди. Бо довіряє. Адже у парі з Сергієм вони прожили вже 15 років. Цьогорік ювілейну дату подружнього життя святкуватимуть 30 вересня, на свято Віри, Надії та Любові.

Вдома у Стотиків немає жодного з виробів майстрині. Усі вона відразу роздаровує друзям, рідним, знайомим. Її твори свого часу прикрашали селищну раду, є вони й у дитячому садку.

А ще Наталія Юріївна пече смачні бісквітні торти. І прикрашає їх власноруч, як справжній художник вимальовуючи на тортах чудові візерунки квітів з крему. Виходить по-домашньому смачно і красиво.
Не дивина, що мамині здібності передалися і її донечці.

Наталія СТОТИКА із донечкою Ліною

Восьмикласниця Ліночка гарно малює. Школярка ходить на курси малювання. Займається бісероплетінням та виготовленням виробів з полімерної глини.

Олена ЄВСТІГНЄЄВА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *