Наприкінці травня у м. Дніпро пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з карате за версією WSKF. Цього разу Криничанщину на змаганнях представляли 14 вихованців місцевого спортивного клубу «Фортуна», яких тренує Андрій Савченко на базі Криничанського Центру учнівської молоді.

Варто відзначити, що навіть наймолодші вихованці, яким тільки 5-6 років (це мінімальний вік, з якого допускаються діти до такого роду змагань), уже здобули призові місця. Зокрема, у розділі шобу іпон Остап Долгіх (5 років) посів 3 місце і 2 місце у розділі шобу командне. У категорії «хлопці 6-7 років» у розділі шобу санбон Данііл Маляр здобув 1 місце, шобу іпон – друге, шобу командне – 1 місце. Тимофій Герман – друге місце в шобу іпон, 1 місце в шобу командне. Іван Савченко – 3 місце в шобу іпон і 2 місце в шобу командне. Роман Кулик – 3 місце в шобу іпон і 1 місце в шобу командне.

Анна Крамарь (9 років) посіла 2 місце в шобу сан бон. Олександр Кіяниця (9 років) – 2 місце в шобу санбон і 3 місце в шобу іпон.

Достойно виступили і уже більш досвідчені каратисти. Так, Анастасія Стародубцева (10 років) здобула три перших місця у розділах шобу іпон, санбон та шобу куміте командне. Євгенія Саверська (10 років) – 1 місце шобу командне і 3 місце в шобу іпон. Павла Заскока (10 років) – 1 місце в шобу іпон, 2 місце в шобу санбон і 1 місце в шобу командне. Дмитро Долгіх (11 років) – 3 місце у розділі шобу іпон.

Дмитро Сальник (12 років) – друге в шобу іпон, третє в шобу командне. Владислав Крамарь (12 років) – третє в шобу командне. Владислав Старжик (12 років) – третє в шобу командне. Ростислав Гнатюк здобув перше місце в розділі шобу командне (18+), друге місце в шобу командне (16-17 років) і третє в шобу іпон.

Загалом же криничанські каратисти цього разу здобули аж 30 медалей, з них 11 – золотих, 9 – срібних, 10 – бронзових.
Наталя ДОЛГІХ