У жорстоких боях за нашу державу загинув справжній Герой, прекрасна Людина, люблячий син, житель Божедарівської громади Євгеній Вікторович Кіщенко.
Народився Євгеній 8 липня 1989 року. І вже практично від народження він був особистістю, мав власну думку, був чесним, щирим і відвертим.

У 2007 році закінчив Щорську середню школу (нині Божедарівський ліцей). Успішно склав вступні іспити і з відзнакою закінчив технікум, отримавши спеціальність газоелектрозварювальника. Із 2012 року працював у ДТЕК «Дніпровські електромережі». Був дуже активною людиною, завжди брав участь у спортивних змаганнях з різних видів спорту і на різних рівнях. Душа будь-якого колективу.

На початку березня, маючи бронь, Женя пішов добровольцем захищати країну у складі легендарної 93-ої бригади «Холодний Яр». З першого дня війни став лідером у своєму підрозділі. Спочатку був Ізюм, далі — Камишуваха Харківської області.

Влітку 2022 року Женя отримав першу нагороду — медаль «За незламність». Не один ворожий безпілотник Орлан не долетів до цілі завдяки Євгену. Для побратимів він завжди був і залишиться незламним. Незважаючи на обставини, ніколи не полишав на полі бою своїх побратимів, завжди знаходив вихід навіть з безвихідних ситуацій.

А далі Донецький напрямок, Бахмутський район. Його позивний — «Кіпіш». Саме під таким позивним його знали не лише у 93-ій бригаді. Він уже був представлений до другої нагороди. Не встиг отримати. Саме на цьому напрямку 7 жовтня загинув молодший сержант Євгеній Вікторович Кіщенко. Бій був страшний і жорстокий. Горіли земля і небо, та він зробив усе, як завжди: ризикуючи своїм життям зберіг життя своєї команди.

Навіть перебуваючи в тому пеклі, Женя завжди дарував посмішку, тепло і радість іншим. Людина з великим серцем, світлою душею, глибоким поглядом і незламною волею, жагою життя і вмінням радіти життю, кожній його миті.
Олена БАБІЧЕНКО, директорка Щорського ПТУ-71