Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

Шаховий клуб відкрили, символи влади вручили

Нещодавно в Адамівському старостаті урочисто відкрили шаховий клуб. Він розмістився у приміщенні бухгалтерії колишнього колгоспу «Росія», поряд з кабінетом старости округу Ольги Литвиненко. З нагоди радісної події керівник Божедарівської громади Володимир Дерко привітав гостей. А це спонсори, ветерани спорту, молодь, керівники старостатів Божедарівської об’єднаної територіальної громади.

— Після виборів, це, так би мовити, перша ластівка у роботі з розбудови територій, які приєднались до Божедарівської ОТГ, — сказав, відкриваючи клуб, Божедарівський селищний голова. — Для нас головне, щоб не лише у питаннях надання соціальних, адміністративних послуг жителі громад, які приєднались, не були обділеними, а щоб відчували турботу і про розвиток культури, спорту, здорового дозвілля.

На цьому наголосив і ветеран правоохоронних органів, який багато зробив для популяризації спорту у Криничках, Аулах, Українці, інших населених пунктах Криничанщини і доклав чимало зусиль, щоб шаховий клуб у Адамівці розпочав свою роботу, Олександр Володимирович Корень. Це він потурбувався, щоб для любителів такої поширеної інтелектуальної гри були виготовлені з дерева красиві шахові столи, стільці, фігури. Фінансово цю добру справу підтримали керівники ТОВ «АФ «Вікторія» Костянтин Вікторович та Віктор Григорович Петрушевські, а також Юрій Григорович Дідик, Сергій Анатолійович Кукла. За активність, підтримку спорту, небайдужість у вирішенні проблем громади їх нагороджено Подяками селищного голови.

Кудашівський староста Олексій БОЙКО

Теплі слова на адресу цих людей сказала і Адамівський сільський староста. А ще Ольга Володимирівна подякувала вчителям фізкультури Миколі Петровичу Мельнику з Божедарівки та Тетяні Володимирівні Просенко, яка десятки літ викладає фізкультуру у місцевій Адамівській школі. Це майже єдиний заклад у районі, де немає спортзалу. Та незважаючи на це, адамівські школярі постійно серед переможців на змаганнях не лише районного рівня, а й обласного. У цьому заслуга вчителя, яка і того дня завітала на свято з вихованцями і показала майстер-клас з гри у поєдинку з Іваном Корольчуком.

Надзвичайно радий був відкриттю клубу і Микола Петрович Мельник, який запевнив, що тренерів у ньому буде достатньо.
— Це і я, і Володимир Федорович Німчик, і Леонід Іванович Антонов. Юній зміні буде у кого вчитись і захищати честь громади на різного роду змаганнях.


Його підтримав начальник відділу освіти, молоді, культури і спорту Руслан Манко. Він подякував селищному голові за турботу про дітей. Адже завжди для поїздок на змагання виділяється транспорт, пальне. А це багато значить.
Того ж дня перші партії зіграли Сергій Іванович Франчук та Володимир Федорович Німчик, Тетяна Володимирівна Просенко та Іван Корольчук, Володимир Іванович Дерко та Ярослав Лісіцин, Ілля Стельмах та Святослав Дорошенко.

А ще селищний голова вручив символ влади новообраним старостам. Сувенірну булаву одержали Кудашівський староста Олексій Олексійович Бойко, а дерев’яні різьблені шкатулки (щоб був міцним бюджет округу) — Ольга Володимирівна Литвиненко (Адамівський старостат), Оксана Володимирівна Беспала (Биково), Тамара Михайлівна Клименко (Болтишка). Передали регалії влади й іншим керівникам — Ігорю Івановичу Івашині (Саксаганський старостат), Валерію Володимировичу Кварцяному (Покровський), Людмилі Іванівні Івановій (Катеринопільський).

Володимир ДЕРКО вручає шкатулку Ользі ЛИТВИНЕНКО

Галина ЛИТОВЧЕНКО, фото Наталі ДОЛГІХ

Коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *