Криничанська центральна публічна бібліотека започаткувала щорічну доброчинну акцію «Книга з добрих рук» та запрошує усіх охочих взяти у ній участь. Вона організована з метою виховання бережливого ставлення до книги і спрямована на поповнення бібліотечних фондів літературою для користувачів.

“Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець, але це не так. Дуже приємно, що у нашому селищі так багато не байдужих людей, які знаходять можливість відгукнутися на заклик про допомогу, а саме: подарувати книгу бібліотеці. Кожен такий подарунок важливий для нас, адже він дає можливість подовжити життя книзі, яка радуватиме не одного користувача”, — розповідає директор Криничанської центральної публічної бібліотеки Тетяна БОБОШКО.
Бібліотечні працівники вдячні тим, хто вже подарував книгарні свої книги. Чекаємо на книжкові дарунки інших читачів.