Про це повідомив голова Дніпропетровської облради, коментуючи стан епідемічної ситуації в області. За його словами, їжа була приготована вдома, але до неї батьки випадково додали нітритну сіль, що використовувалась у господарстві для копчення м’яса. Дітей госпіталізували до Дніпра. На сьогоднішній день, їхній стан задовільний з позитивною динамікою.
Щодо ГРВІ спостерігається зростання захворюваності, всього зареєстровано 10,1 тисяч випадків — це на 21,8% більше у порівнянні з минулим тижнем. 40,6% серед усіх захворілих — діти.
Також зареєстровано понад 340 випадків інфекційних захворювань, в тому числі 78 випадків гострої кишкової інфекції, 2 підозри на гострий вірусний гепатит, 1 випадок кашлюка.