Минулого тижня до редакції завітала учениця 5-А класу Криничанського ліцею №2 Вероніка Кравцова разом із вчителькою української мови Вікторією Палієнко.
«Хочу поділитися з вами і всіма земляками творчістю моєї учениці, — розповіла Вікторія Миколаївна. — Вероніка старанно вчиться, захоплюється музикою та співами, пише вірші».

До того ж дівчинка разом з мамою Наталею та бабусею Вікторією Борисівною активно допомагають волонтерам підтримувати захисників: з перших днів повномасштабного вторгення плетуть маскувальні сітки, передають продукти, тару. Сьогодні до вашої уваги один з останніх віршів Вероніки.
СПАСИБІ ВАМ, ЗАХИСНИКИ!
Надворі знову випав сніг,
І діти раді: вереск, сміх.
А я сумую край віконця,
Бо хлопці мерзнуть там без сонця.
В сирих окопах на землі.
А в них стріляють орки злі.
Захисникам потрібно помагати,
А не сидіти в теплій хаті.
Ось волонтери, наче бджілки,
Плетуть кікімори і сітки.
А люди зносять теплі речі.
Печуть духмяний хліб у печі.
Борщі готують і салати,
На фронт щоб хлопцям передати.
Допомагать повинен кожен —
Тоді перемогти лиш зможем.
Ми будем, як одна родина,
І буде мирна Україна!