Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”
10 листопада у 2 відділі в селищі Кринички Кам’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки вручили нагороду — орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно рідним нашого земляка Богдана Миколайовича Кияниці. Він загинув, захищаючи Україну, 27 серпня 2022 року в районі міста Бахмут Донецької області.


Богдан Миколайович народився 13 січня 1986 року у Криничках. Тут пройшло його дитинство. Закінчив місцеву загальноосвітню школу, пройшов строкову службу. У мирному житті займався будівництвом і ремонтними роботами. Він був майстром на всі руки: міг бездоганно укласти кахлі, власноруч робив меблі, виконував будь-які оздоблювальні роботи. Мріяв добудувати власний будинок.

Із 7 листопада 2021 року перебував на військовій службі за контрактом, був командиром відділення. Напередодні Дня незалежності 2022 року Богдан приїздив додому, щоб забрати повнопривідний автомобіль, який йому допоміг знайти старший брат Володимир разом із друзями-однодумцями для виконання бойових завдань. Завантажений провізією, Богдан 24 серпня повернувся на передову. А 27-го разом із побратимом підірвалися на міні. Його поранення виявилося несумісним з життям…

Одержати нагороду нашого мужнього земляка прийшли його дружина Наталя, старший брат Володимир, батько Микола Кияниця.
Теплі слова на адресу Богдана сказав на церемонії вручення секретар Криничанської селищної ради Олег Золотаревський.

Разом із заступником селищного голови Дмитром Чернявським подякував рідним захисника за те, що став на захист Батьківщини.