Ми ніколи не забудемо тих, хто врятував світ тоді, ми ніколи не забудемо тих, хто рятує світ зараз.

Традиційно біля пам’ятного знака чорнобильцям зібралися ті, хто 36 років тому рятував світ від радіаційної катастрофи.

Зібралися, аби згадати тих, кого вже немає з ними, поспілкуватися з друзями-чорнобильцями та поділитися наболілим і проблемами сьогодення.

А також, щоб привітати побратима Володимира Лісейцова з народження онука-богатиря Микити. Адже, не зважаючи ні на що, життя продовжується. І хочеться всім, аби воно було мирним і щасливим.