Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock28.05.2024
icon eye42
Новини

ЦІЛОДОБОВО СПІШАТЬ НА ВИКЛИКИ

27 травня працівники Криничанської підстанції Кам’янської станції Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф долучилися до святкування Всесвітнього дня екстренної медичної допомоги. Того дня на їх адресу лунало чимало подяк за благородну, вкрай важливу роботу. Передусім від генерального директора Радія Анатолійовича Шевченка, керівництва Кам’янської станції, врятованих пацієнтів.

За першою допомогою люди в критичних ситуаціях звертаються саме до працівників швидкої допомоги. Нині на Криничанщині працює 6 бригад «Швидкої медичної допомоги». Спішать на виручку населенню 2 лікаря, 23 фельдшери та 24 водії. Пункти базування Криничанської підстанції Кам’янської станції Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф знаходяться в Криничках, Гуляйполі, Божедарівці, Семенівці та Аулах. У Криничках у складі «103» працює дві бригади медиків.

Цілодобово вони поспішають на виклики туди, де на них чекають і тільки на їх порятунок розраховують. Ми і самі бачимо, як щодня «швидкі» безперестанно курсують у всіх напрямках. Кожен виїзд для бригад «швидкої» — це не просто допомога тим, хто її потребує, а ще й великий ризик.

Ми цінуємо таку нелегку роботу наших медиків. Дай Бог їм здоров’я і гідних умов праці, розуміння, поваги та гідного поціновування їх старань від держави і пацієнтів.

Олена МУШИК, “Нові рубежі”