У ніч на неділю, 29 жовтня, Україна перейде на зимовий час.
О 4:00 ранку стрілки годинника потрібно перевести на одну годину назад.
Не забувайте, що більшість електронних пристроїв перейдуть самостійно, але механічні або не під’єднані до інтернету пристрої необхідно переводити вручну.
Щороку ми переводимо годинники двічі: восени та навесні. Восени переведення годинників найчастіше сприймається організмом трішки легше, адже з’являється можливість на одну годину довше поспати.

Думаємо, найбільше цьому у понеділок 30 жовтня зрадіють учні тих навчальних закладів, у яких завершуються у неділю канікули. Тижнева перерва закінчилася, час повертатися до навчання!