З гордістю раді сповісти, що Указом Президента України від 30.04.2023 р. «Про відзначення державними нагородами України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено нашого земляка — солдата Вячеслава Анатолійовича ГРІНЕНКА. Про це повідомила Тетяна Горб із села Дружба Криничанської територіальної громади.

Вячеслав Гріненко був призваний на строкову службу у листопаді 2021 року до лав Національної гвардії України у м. Харків. З 24 лютого 2022 року з перших хвилин став до оборони Харкова у складі мінометного розрахунку. З січня 2023 року боронив Бахмут.
“Велика подяка і шана тобі, земляче, героїчний воїне! Пишаємося твоєю доблестю та звитягою в ім’я нашої вільної держави та чекаємо вдома з перемогою!” — звертається до воїна від імені усіх земляків-дружбівців пані Тетяна.