Всіляко підтримують українських воїнів і діти Дружбівського старостинського округу.

На День захисту дітей разом із завідувачкою Дружбівського сільського будинку культури Ольгою Семенюк, Нелею Куриляк і Тетяною Горб дітвора зробила обереги воїнам “Моє сердечко”.

А ще всі раом розважалися, проводили конкурси, ігри, співали “Ой у лузі червона калина”.

Потім їхні обереги поїхали на передову. Воїни вже отримали їх і передали свій фотозвіт для дітей.

Військові радіють, що у нас живуть такі свідомі діти, які так щиро переживають за своїх захисників. Бо ж дитячі побажання нині найщиріші.
