Починаючи від нинішнього року Православна Церква України разом з більшістю Помісних Церков відзначає великі свята за новоюліанським календарем. Отже, і Різдво Христове відзначаємо 25 грудня. Цього року українці вперше зібралися 24 грудня на Різдвяний святвечір. А хто зранку заколядував, той і подаруночки отримав, як от Діана Назарова і Софійка Франщук з Криничок (на знімку).

Божественну літургію з нагоди Різдва Христового у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці селища Кринички відслужив настоятель Віталій Савко.

Він привітав усіх парафіян із величним святом, побажав щастя, здоров’я і справедливого миру. Згадав у молитвах усіх захисників і захисниць України, тих, хто зустрічає свято не вдома. Опісля всі разом співали і розповідали колядки, за що малеча і отримала дарунки від отця Віталія.

Тож бережіть один одного, нехай ніколи не згасає віра у ваших серцях. Піднесімо молитви за наших воїнів та за всіх, хто на фронті та в тилу бореться зі злом, з російською агресією і наближає перемогу. Просімо для наших захисників Божого захисту й допомоги, а для всієї України та світу – перемоги правди і справедливого миру.

Наталя ДОЛГІХ, “Нові рубежі”