Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”
Ми вже не раз розповідали про те, як в умовах війни трудяться працівники культурного фронту. Крім своїх посадових обов’язків, вони прагнуть допомагати нашим захисникам, беруть участь у різноманітних акціях по збору продуктів, одягу, всього необхідного для земляків-воїнів, а також для мешканців деокупованих територій.
— Незважаючи на труднощі, пов’язані з переїздом бібліотеки в інше приміщення, болісними питаннями оптимізації штату нашого закладу, крииничанські бібліотекарі і сітки маскувальні плели, і розпускали мішковину для виготовлення кікімор, — поділилася керівник Криничанської центральної публічної бібліотеки Тетяна Іванівна Бобошко.

— Активно трудяться на перемогу бібліотечні працівники у наших філіях: Тетяна Андріївн Горб (Дружба), Оксана Михайлівна Бесараб (Червоноіванівка), Неля Іванівна Савченко (Маломихайлівка), Олена Володимирівна Дробенко (Семенівка) та інші. Про кожну з них можна розповідати окремо. Вони печуть, варять, шиють, в’яжуть, консервують, квасять овочі, систематично збирають разом з односельцями передачі на фронт для захисників.

А про завідуючу Світлогірською філією Наталю Анатоліївну Дзюру та її команду «Крейзі вумен» знають не лише на Криничанщині, а й на Донбасі, Харківщині — скрізь, де наші воїни несуть нелегку службу. До Наталі збігаються всі річечки допомоги жителів Криничанської ОТГ й інших громад колишнього Криничанського району. Я пишаюся, що в цьому є велика заслуга моїх колег-бібліотекарів.
Розповіла Тетяна Іванівна і про поточні справи книгарів. Зокрема, криничанські бібліотекарі нині облаштовують кімнату про історію, звичаї, побут земляків. Для цього вдячні читачі несуть у бібліотеку картини, вишивку, цікаві старовинні речі.
А нещодавно в черговий раз в рамках акції «Бібліотека під відкритим небом» працівники комунального закладу «Криничанська центральна публічна бібліотека», зустрілися зі своїми користувачами: обмінялися книгами та періодичними виданнями, поспілкувалися та послухали вірші, написані землячкою Ліною Петрівною Баріновою.

З настанням холодів такі зустрічі бібліотечні працівники планують проводити в приміщенні центрального Будинку культури щосереди з 9.00 до 10.00 год. Вони звертаються з пропозицією до тих, хто цінує книгу, має бажання читати, але не має можливості з різних причин відвідати стаціонарну бібліотеку (яка знаходиться за адресою: смт Кринички, вул. Шкільна, 11), зустрічатися в центральному Будинку культури. Словом, бібліотека стає ближчою до людей.