Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня
icon clock25.11.2022
icon eye395
Новини Спорт

КРИНИЧАНСЬКІ КАРАТИСТИ ПОВЕРНУЛИСЯ З ОДЕСИ З ПЕРЕМОГАМИ

В Одесі з 18 по 21 листопада пройшов чемпіонат України з годзю-рю карате. У ньому взяли участь і вихованці Криничанського спортивного клуба «Фортуна» разом із тренером Андрієм Савченком, які тренуються у Центрі учнівської молоді Криничанської селищної ради.

12 регіонів України заявили на змагання понад 300 учасників. У цей нелегкий час Дніпропетровщину представляли лише 3 спортсмени із КСК «Фортуна».  І всі показали гарний результат.

Так, Павла Заскока виборола срібло у розділі  ката у віковій категорії «дівчата 12-13 років» та бронзу у розділі в шобу куміте в категорії  «дівчата 12-13 років» у ваговій категоріі «52 кг+».

На п’єдесталі пошани Анастасія Стародубцева (золото) і Павла Заскока (бронза)

Анастасія Стародубцева здобула золото у розділі ката (дівчата 12-13 років) та золото у шобу куміте у ваговій категорії «-43 кг».

Гліб Андреєв виборов срібло у розділі ката у категорії «хлопці 8-9 років», срібло в шобу куміте (хлопці 8-9 років), а також став срібним призером у повноконтактних поєдинках у ваговій категоріі «-30 кг».

Гліб Андреєв виборов срібло у трьох розділах змагань

Таким чином, криничанські каратисти поповнили скарбничку КСК «Фортуна» двома золотими, чотирма срібними і однією бронзовою нагородами.

Відрадно, що попри все у такий важкий військовий час діти не полишають тренувань, прагнуть кращих результатів і доводять свою майстерність на всеукраїнських змаганнях. У цьому неабияка заслуга і тренера Андрія Савченка, і юних каратистів та їхніх батьків. Пишаємося своїми земляками і радіємо їхнім здобуткам!

Наталя ДОЛГІХ