31 березня у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці селища Кринички відбулося святкове богослужіння. З благословення митрополита Дніпровського і Січеславського Симеона Божественну літургію очолив канцлер Дніпровської єпархії ПЦУ протоієрей Віталій Лопушанський у співслужінні настоятеля храму ієрея Віталія Савка та запрошеного духовенства.

Під час богослужіння прихожани храму підносили молитви за Україну, усіх захисників та за перемогу над ворогом.




По завершенні Літургії церковними нагородами від предстоятеля Православної церкви України Митрополита Єпіфанія відзначено Олега Гапіча, Валентина Дідича і Михайла Мариниченка. Благословенною грамотою Митрополита Симеона відзначено Олександра Кореня.




Також запрошене духовенство звершило молебень за успішне завершення будівництва Свято-Покровського храму.
Опісля вшанували загиблих воїнів молитвою та покладанням квітів.
Наталя ДОЛГІХ