Нещодавно колектив Миколаївського госпіталю ветеранів вітав свою колегу — заступника начальника з медичної частини КНП «Миколаївський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» Миколаївської обласної ради Лілію Георгіївну Михальченко (в дівоцтві Андрійченко) з відзнакою.
За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у збереження загальносуспільної єдності та національних цінностей, утвердження української і громадської ідентичності та з нагоди відзначення Дня Соборності України Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім відзначив Лілію Георгіївну Подякою «За високий професіоналізм!».

Пишаємось землячкою і ми. Бажаємо їй подальших успіхів і високих результатів у справах! Відрадно, що криничанці і далеко за межами ріднокраю прославляють його. Свого часу Лілія Андрійченко навчалася в Криничанській СШ №1. У цій же школі тривалий час вчителем фізичної культури пропрацював її батько — Георгій Петрович Андрійченко. Мама Віра Петрівна Андрійченко трудилася в інфекційному відділенні Криничанської райлікарні. На жаль, вона рано відійшла у вічність. Але залишила по собі лише добрі спогади у колег та колишніх її пацієнтів.
Медичною стежиною мами пішла і Ліля. Після школи вона вступила до Дніпропетрвського медінституту. Стала кардіологом. Лілія Георгіївна така ж милосердна і небайдужа до чужого болю. А в нинішній нелегкий час зарекомендувала себе не лише як професіонал, а й, передусім, як фахівець з активною життєвою позицією, що трудиться на своєму фронті задля нашої Перемоги і миру.
Олена МУШИК, журналістка “НР”