У неділю, 5-го листопада, в небі над Україною з’явилося рідкісне явище – північне сяйво «Аврора». Мешканці багатьох областей ділилися світлинами та не приховували, що видовище вражає. Зокрема, рідкісне явище помітити в небі над Київською, Запорізькою, Дніпропетровською, Донецькою, Херсонською областями. Подекуди небо стало повністю червоним.

Науковці ж кажуть, що це сяйво виникає завдяки взаємодії сонячного вітру з магнітосферою Землі та зарядженими частинками, що врівноважуються у верхній атмосфері, та надають цьому явищу неймовірну красу. Річ у тому, що декілька днів тому на Сонці стався викид корональної маси. А нещодавно цей викид досягнув до Землі. Цього разу, що стається вкрай рідко, внаслідок дуже сильної магнітної бурі сяйво можна спостерігати й над Україною.
Мешканці Криничок теж вчора намагалися вловити незвичну красу, але так і не змогли побачити. А от в селищі Аули не тільки милувалися рожевим небом, а й змогли зазнімкувати. Фотографіями з редакцією газети «Нові рубежі» поділилася жителька Криничок Юлія Маляр.

Якщо ви теж встигли зробити фото цього дива, надсилайте нам на вайбер чи телеграм за номерами, (067)812-60-78, (093)023-29-89, а ми опублікуємо у нас на сторінках у соцмережах! Обов’язково зазначте автора фото та місце зйомки!