Нині на перемогу працюють всі: і дорослі, і діти. Нещодавно у Криничанському ліцеї №1 ініціювали чергову благодійну акцію. Цього разу збирали засоби гігієни першої необхідності для українських захисників, а також жителів деокупованих населених пунктів.

Як зазначила директорка закладу Валентина Бородай, на заклик допомогти відгукнулися усі класи.


Попри те, що навчання зараз проходить у дистанційному режимі, батьки учнів доклали максимум зусиль і принесли до школи пральні порошки, зубні пасти і щітки, мило, вологі серветки, туалетний папір, шампуні і навіть чаї та печиво.


Спільними зусиллями вдалося спакувати 105 індивідуальних пакунків. А школярі додали туди ще й малюночки — символічні привіти для своїх героїв.

Діти впевненні, що ця невеличка допомога стане в нагоді українським воїнам, додасть їм сили для наближення нашої перемоги.

Наталя ДОЛГІХ