8 лютого директором КП «КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради призначено Тетяну Іванівну ЗДОХЛЕНКО. У медицині вона вже понад 40 років, має чималий досвід на керівних посадах у сфері охорони здоров’я.

З призначенням Тетяну Іванівну привітали Криничанський селищний голова Юрій Балюк, лікарі первинної та вторинної ланки Криничанської центральної лікарні, завідувачі медамбулаторій громади.

Фото Олени МУШИК