Служба безпеки України масово розсилає українцям смс-повідомлення із закликом припинити онлайн-трансляції власників камер спостереження.

Як зазначено у повідомленні, такі трансляції може використовувати ворог для коригування ракетних ударів. Також там просять українців при виявленні онлайн-трансляцій повідомляти до офіційного Telegram-бота СБУ.
Інформацію з камер ворог може отримувати з онлайн-трансляції через стрімінгові платформи або через хакерський “злам”, пояснюють в СБУ.
Також спецслужба наголошує: заборонено знімати та оприлюднювати фото- і відеоматеріали щодо діяльності Сил оборони та наслідків ворожих обстрілів. Поширення таких записів є злочином, який передбачає покарання до 12 років тюрми.