20 січня на базі Болтишського ліцею Божедарівської селищної ради відбувся перший у цьому році турнір ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу «Ігри мужніх» під девізом «Рухайся до Перемоги України!» серед чоловічих збірних команд сільських та селищних територіальних громад Дніпропетровщини. Про це “Новим рубежам” повідомив інспектор відділу освіти, молоді, спорту культури та туризму Божедарівської селищної ради Микита Базій.

У змаганнях взяли участь п’ять команд – Божедарівської, Криничанської, Затишнянської, Софіївської та Верхівцевської територіальних громад.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали та побажали перемоги Божедарівський селищний голова Володимир Дерко, голова Громадської організації «Дніпропетровська територіальна організація «Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Микола Берест та очільник Софіївської громади Петро Сегедій.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні хвилиною мовчання.

Суворе, проте справедливе суддівство забезпечували: головний суддя Віталій Лєлєкін, судді — Дмитро Калюга та Юрій Грінченко.

Із самого початку змагань було зрозуміло, що боротьба буде запекла. Так і сталося. Всі гравці продемонстрували майстерність, витривалість та волю до перемоги.

I місце посіла команда Криничанської територіальної громади.
ІІ місце — Божедарівська ТГ.
ІІІ місце – Софіївська ТГ.
IV місце – Затишнянська ТГ.
V місце — Верхівцевська ТГ.

Голова Божедарівської громади Володимир Дерко та Микола Берест подякували усім за хорошу гру і гарні емоції та нагородили учасників змагань кубками, медалями та грамотами.

Кращих гравців команд відзначили пам’ятними сувенірами. Ними стали: Сергій Дячук (Божедарівська ТГ), Юрій Грінченко (Криничанська ТГ), Денис Кіндюк (Софіївська ТГ), Артем Лазебний (Затишнянська ТГ), Таміла Куктенко (Верхівцевська ТГ).
