Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Вівторок, 16 Червня

У селі Бикове діти наколядували на потреби ЗСУ 6 тисяч гривень

Ось і пройшли різдвяні свята. В цьому році відзначали  їх по-різному: хто за новим календарем, хто за старою традицією. Але головним для всіх було привітання господарям, колядування, побажання мирного неба і перемоги Україні. Ходили з колядкою і діти, які навчаються у Биківській гімназії.

“До них долучалися і наші випускники, і їхні друзі із Вільногірських ліцеїв, — розповіла “Новим рубежам” директорка Биківської гімназії Марина Алтухова. — Організувала  дійство наша молода вчителька Аліна Миколаївна Борбель. А діти охоче відгукнулися на її пропозицію”.

І залунала зранку від хати до хати «Нова радість стала». Попереду — найменший колядник Дмитро Нескоромний, який тримає в руках скриньку із написом “Для ЗСУ”.

Жителі села загукували юних колядників до своїх господ, щедро обдаровували. Всі відчули свою причетність до перемоги.

“Діти раділи, були щасливі і горді. Бо привітали своїх односельців і передали на потреби ЗСУ аж 6000 грн. Оце і є, на мою думку, патріотичне виховання в дії, — розповідає Марина Алтухова. — Колектив гімназії, я особисто щиро дякуємо жителям села, дітям, Аліні Миколаївні за чудову колядку. Віримо, що такий вклад кожного принесе нашій  Батьківщині бажану перемогу, мир і спокій”.

На знімках: Анна, Марія, Поліна Алтухови, Олександр і Дмитро Нескоромні, Катерина Кобець, Богдан Борбель