Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

У селі Українка попрощалися із захисником Ігорем Бойком

21 січня 2024 року, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області загинув наш земляк, сержант Збройних сил України  Бойко Ігор Олегович.

Ігор Бойко народився 4 листопада 1980 року в селі Українка Криничанського району. У 1998 році закінчив середню загальноосвітню школу. Упродовж 1998-2000 років проходив строкову військову службу. У 2014-2015 роках був учасником АТО/ООС. Тривалий час працював на ПрАТ «Дніпровагонмаш». Знову став до лав  ЗСУ на захист Батьківщини з  березня 2022 року.

У захисника залишилися дружина,  дві доньки, батьки, брат.

Криничанська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого з приводу непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику! 

Прощання із воїном відбулося 25 січня  у с. Українка Криничанської територіальної громади. Чин відспівування воїна пройов у Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ у м. Кам’янське.

“Він той, хто не боявся і пішов битись, пішов долати смерть, скорботу, жах. Він той, завдяки кому ми живі, — сказав у прощальному слові настоятель Козацької церкви Пресвятої Покрови Феодосій Алісов. — Про такого Героя варто писати не допис, а цілу книгу. Втім краще за неї, буде свідчення нашої любові і пам’яті про нього. Здається, що тепер прийдеться навчитись жити з пустотою… але ні, треба буде навчитись жити! Жити з памʼяттю про нього, жити, бо він хотів цього”.

Поховали Ігоря Бойка на Алеї Героїв міського кладовища м. Кам’янське.