До Дня працівників сільського господарства у Дніпропетровській ОВА відзначили аграріїв регіону. Вручили державні вітальні листи та обласні подяки.
«Ці люди роблять усе, аби ми були з хлібом. Працюють під ракетними обстрілами та вий сирен. Жоден з аграріїв не збирається кидати свій продовольчий фронт», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов.
Зокрема з нагоди професійного свята вітальний лист від Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського отримали генеральний директор ТОВ «АФ «Вікторія» Костянтин ПЕТРУШЕВСЬКИЙ.

За досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток аграрного сектору Подякою облдержадміністрації відзначений заступник директора ТОВ «Гуляйпілля» Микола ДРАГОТА.

Загалом відзначили 13 сільгоспвиробників Дніпропетровщини.

За забезпечення стабільного розвитку агропромислового комплексу Кам’янського району Подякою начальника Кам’янської районної військової адміністрації Олега ГАПІЧА відзначені аграрії Криничанщини: керівник ТОВ «ЮМ-Ватутіно» Олександр КОВБАСА, керівник ПП «Аграрій-2007» Ольга КОСАР, директор аграрно-виробничого товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОЦЕНТР К» Віктор КАРПЕНКО, директор ТОВ «ПРАВДА» Володимир БУРЕНКО, голова ФГ «Золотий ранок» Кирило САРАНЧА.