25 травня на базі КП КНП «Центральна лікарня» Криничанської селищної ради з 9:00 до 13:00 год. відбудеться забір донорської крові у всіх бажаючих та тих, хто хоче безпосередньо долучитися до допомоги військовим, які зазнали поранення і проходять лікування чи реабілітацію.
Донором може стати будь-яка людина віком від 18 років і вагою понад 50 кг. Щоб стати донором, потрібно: за 48 годин до здачі крові не вживати алкоголь та за годину до процедури утриматися від паління. Зранку можливий легкий сніданок.
При собі обов’язково мати паспорт.
За більш детальною інформацією звертайтесь до реєстратури за тел.: (068) 82 45 866
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до здачі донорської крові.