Вже близько десяти місяців у смт Кринички працює філія циркової студії «Аквамарин». Керівниця та тренерка харків’янка Марина Галух у буквальному сенсі вкладає у дитячі серця любов до акробатичного мистецтва, бо тренується і виступає разом зі своїми вихованцями, показуючи власним прикладом необхідність фізичного розвитку дитини.

Сьогодні вихованці студії показали свої творчі вміння на сцені місцевого будинку культури.

Пісенні, акробатичні, танцювально-гімнастичні номери зачарували глядачів не лише технікою виконання, а і яскравими сценічними костюмами.




Глядачі були у захваті від яскравих емоцій, подарованих маленькими та юними гімнастами і гімнастками.


Після звітного концерту розпочнеться новий період тренувань, а поки — море драйву та позитиву від маленького свята, створеного “Аквамарином”.

Ольга АНГЕЛОВА, спеціально для “НР”