У червні у місті Вінниця відбувся Всеукраїнський фестиваль дівочого футболу серед дівчат Ю-9 (2015-2016 р. н.) та Ю-11 (2013-2014 р.н). Вперше на турнір такого високого рівня від Дніпропетровської області було заявлено три команди дівчат. Від Асоціації футболу та Асоціації жіночого футболу області було створено дві збірні Ю-9 та Ю-11, також від СК «Дніпро-1» було заявлено команду Ю-11. У збірну Ю-11 увійшла і юна криничанка Анна Перекіпська.

Цього року на фестивалі був справжній ажіотаж: прибули 9 команд Ю-11 та 6 команд Ю-9 із Житомирщини, Черкащини, Вінниччини та Дніпропетровщини. Дівчата збірної Дніпропетровської області під орудою тренерів Андрія Стрельченка та Руслана Гребенюка здобули три перемоги та один раз зіграли у нічию.
Як зазначає тренер дніпропетровської команди Андрій Стрельченко, своєю грою дівчата здобули симпатії не тільки своїх вболівальників, а й навіть суперників, і справедливо були визнані найсильнішими командами на турнірі.

«Свій тренерскій дебют був і у юної вихованки та гравчині команди ЖФК «Синельникове» Анастасії Селіної, за допомогою якої у дівчат надійно зіграли воротарки Ангеліна Радіонова і Анна Перекіпська. Фланги надійно відпрацювали, тому що там грали Вікторія Молдавець, Мілана Шустова та Маргарита Дмитришина. Феєрично зіграла нападниця Аріана Генералова, і безумовно зірками стали сестри Кіра та Ніна Гребенюк», — розповів по завершенню ігор Андрій Стрельченко.

За його словами, юні футболістки вдячні виконавчому директору АФДО Ярославу Деревянку та голові ДЮФЛДО Роману Прощенку за підтримку та зручну форму, а також головні убори, які дуже допомогли у спекотний час.
Команда СК «Дніпро-1» Ю-11 також зіграла добре: одна перемога та один нічийний результат.

Втомлені та щасливі дівчата отримали нагороди і приємні подарунки від представників УАФ та Асоціації футболу Вінниччини. Андрій Стрельченко та вся збірна щиро дякують воїнам БУАР 93-ї ОМБр Холодний Яр за підтримку та віру в дівчат, а також можливість грати і розвиватися.


Своїми емоціями та думками поділилася з «Новими рубежами» і мама нашої воротарки Анни Вікторія Перекіпська:
«Моя донька вперше взяла участь у турнірі такого рівня. Це такі незабутні емоції. Для нас стало несподіванкою, коли з нами зв’язався тренер Андрій Стрельченко і запросив Аню зіграти за обласну збірну. Виявляється, він помітив її гру на змаганнях, які нещодавно пройшли у Болтишці, коли донька грала за криничанську хлопчачу команду. Тож ми вирішили спробувати. Чесно зізнаюся, спочатку донька дуже переживала, чи вдасться їй гідно виступити, як з нею поведуться дівчата із збірної, адже вони до цього не були знайомі. Але команда тепло прийняла її і гра вийшла просто блискучою. Незабутні емоції вирували і на полі, і на трибунах. До змагань всеукраїнського рівня дівчата з Дніпропетровщини були підготовлені тренерами професійно та фахово. Батьки активно підтримували своїх доньок. Гра вийшла такою динамічною і напористою, що й не зрівняти із хлопчачим футболом. А приїхавши додому, дівчата вже не хотіли й розлучатися – так потоваришували між собою».

Тож ми вітаємо юну землячку Анну з дебютом на всеукраїнському рівні та сподіваємося на подальші високі здобутки наших дівчат.
Наталя ДОЛГІХ, “Нові рубежі”