Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

Команда Світлогірського ліцею представлятиме Криничанську громаду на районному етапі “Пліч-о-пліч” з футзалу

3 січня на базі Криничанського ліцею №1 пройшов ІІ територіальний етап з футзалу серед учнів 5-9 класів проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

У змаганнях взяли участь 6 команд: Криничанський ліцей №1, Криничанський ліцей №2, Світлогірський, Аулівський, Маломихайлівський і Степанівський ліцей.

За свідченнями вболівальників, боротьба була досить серйозною. Гравці продемонстрували майстерність у контролі м’яча, швидкість реакції та належну підготовку.

Турнірна таблиця цього разу виглядала так:

I місце та право представляти Криничанську громаду на III (районному) етапі змагань з футзалу серед учнів 5-9 класів виборола команда Світлогірського ліцею;

II місце посіла команда Маломихайлівського ліцею;

III місце — команда Аулівського ліцею.

Кращим гравцем турніру став учень Світлогірського ліцею Михайло Райхель.

Тож бажаємо успіху команді Світлогірського ліцею на наступному етапі змагань!