29 грудня у м. Кривий Ріг на спортивній базі ДЮСШ №2 пройшов турнір Інгулецького району з вільної боротьби «Боремося за тих, хто в берцях» серед юнаків 2013 року народження та молодших.

У заході взяли участь понад 60 спортсменів. Розіграно 9 комплектів нагород. Гідну конкуренцію криворізьким борцям склали і вихованці гуртка «Вільна боротьба» Криничанського Центру учнівської молоді Криничанської селищної ради.

Як розповів керівник гуртка “Вільна боротьба” Андрій Марченко, Юрій Греков посів друге місце, треті місця здобули Володимир Литовченко і Марк Марченко, два четвертих — Роман Семченко і Георгій Крамаренко.

Переможці і призери нагороджені грамотами комітету фізичної культури та спорту Інгулецької районної ради, а також медалями і солодкими подарунками від Федерації вільної боротьби міста Кривого Рогу.