6-8 грудня в Одесі пройшов ХХІV Кубок України з годзю-рю карате, який зібрав спортсменів з усієї країни. Дніпропетровську область на змаганнях представили вихованці Криничанського спортивного клубу «Фортуна», яких тренує майстер спорту міжнародного класу Андрій Савченко.


Цього разу усі семеро спортсменів і спортсменок привезли додому нагороди, а дехто навіть по 2-4. Вони змагалися у розділах шобу куміте особисте, шобу куміте командне та ірікумі-го.

Так у напружених сутичках в особистих розділах два золота виборов Дмитро Долгіх, одне срібло здобула Павла Заскока, бронзу — Вікторія Полякова.




Анастасія Стародубцева виборола по одній золотій, срібній і бронзовій медалі. Гліб Андреєв — срібло і бронзу, Іван Долгіх – бронзу.



У розділі командне шобу куміте Гліб Андреєв, Іван та Остап Долгіх стали бронзовими призерами, а Анастасія Стародубцева, Павла Заскока та Вікторія Полякова – золотими.



Загалом криничанські каратисти здобули 16 нагород: 6 золотих, 3 срібні і 7 бронзових. За підсумками змагань вони вибороли третє місце серед всіх областей-учасниць у загальнокомандному заліку, на першому — спортсмени Одеської області, на другому – Рівненської.

«Щиро вітаємо наших чемпіонів та їхнього тренера з блискучими результатами! Ваші перемоги — це гордість Криничанської громади та приклад для підростаючого покоління. Бажаємо вам нових звершень і незламної сили духу», — коментують відео з переможцями користувачі соцмережі Фейсбук.
Наталя ДОЛГІХ, “Нові рубежі”