Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

Криничанську громаду на районному етапі “Пліч-о-пліч” представлятиме команда Криничанського ліцею №2

17 лютого на базі Криничанського ліцею №1 пройшов ІІ територіальний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед школярів 2012-2013 р.н.

Змагалися 4 команди, які представляли Криничанські ліцеї №1 і №2, Червоноіванівський та Аулівський ліцеї. До суддівської команди увійшли Євгеній Коваленко, Анатолій Коломоєць і Віталій Франщук.

Було зіграно чотири гри. У першій зустрілися команди Криничанського ліцею №2 та Аулівського. У напруженій боротьбі криничанці виграли з рахунком 3:2.

У другій Криничанський ліцей №1 обіграв Червоноіванівський (3:1).

У грі за третє місце червоноіванівці поступилися аулянам (2:0).

А у фіналі Криничанський ліцей №2 переміг ліцей №1 з рахунком 2:1

Турнірна таблиця цього разу виглядала так:

І місце – команда Криничанського ліцею № 2 (вчитель фізкультури Андрій Савченко);

ІІ – команда Криничанського ліцею № 1 (тренер Євгеній Коваленко);

ІІІ – команда Аулівського ліцею (вчителька фізкультури Ольга Дроворуб);

IV –Червоноіванівський ліцей (вчитель фізкультури Олександр Бугай).

Учасників змагань та вболівальників привітав Криничанський селищний голова Юрій Балюк:

«Наші діти – це майбутнє України, яке нині захищають на полі бою воїни-захисники. Маємо формувати у школярів лідерські якості, уміння злагоджено працювати в команді, любити спорт, вести здоровий спосіб життя. Також щохвилини маємо пам’ятати та дякувати ЗСУ за можливість виборювати перемоги на полях спортивних змагань».

 Переможців та учасників змагань селищний голова нагородив кубками, медалями, грамотами та м’ячами. Цінними подарунками відзначено і кращих гравців з кожної команди:  Давіда Мартиненка (Аулівський ліцей), Олександра Пушкаря (Червоноіванівський ліцей), Богдана Босяка (Криничанський ліцей №2) та Ярослава Шевчука (Криничанський ліцей №1).

Кращим гравцем турніру став Назар Джумалієв із Криничанського ліцею №2, а кращим воротарем — єдина дівчинка змагань – воротарка Криничанського ліцею №1 Анна Перекіпська. 

Нагадуємо, що на другому етапі всеукраїнської першості між собою змагаються школи в громадах. Кращі перейдуть на районний рівень, який стартує 1 квітня. Після нього проведуть обласний. А вже влітку пройде фінал.

Тож на III (районному) етапі «Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»» з футзалу Криничанську територіальну громаду представлятиме команда Криничанського ліцею №2.

Наталя ДОЛГІХ, “Нові рубежі”