Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”
Наприкінці жовтня у Карпатах пройшов всеукраїнський турнір з футболу «Золота осінь в Яремче». Близько 30 команд з усієї України активно змагалися за право бути першими. У турнірі взяла участь команда з Кам’янського Winnerkamenskoe (хлопці 2011-2012 року народження). Серед гравців було і двоє криничанців – учні Криничанського ліцею № 1 Олександр Кіяниця та Назар Мирошниченко.

Протягом чотирьох ігрових днів наші футболісти загалом відіграли 8 ігор: 4 – відбіркові, 4 – за призові місця. У запеклій боротьбі Winnerkamenskoe виборола друге місце у турнірі. В останньому матчі на останній хвилині у наші ворота залетів гол, який позбавив команду звання чемпіона. Дуже прикро, але змагання є змагання.

Як розповів тренер команди Євгеній Коваленко, діти добре себе проявили. Друге місце – це теж неабиякий успіх, враховуючи те, що це перший такий ігровий досвід. Бо суперниками виявилися досить сильні команди із Одеської, Миколаївської, Київської областей та ін. Тому перемога далася хлопцям нелегко. Проте і суперники відзначили їхню вправність та активність. Кращим голкіпером турніру визнано Арсенія Чокурі із Winnerkamenskoe.

Тож срібний призер всеукраїнського чемпіонату з футболу “Золота осінь в Яремче” серед 2011-2012 року народження — команда з Кам’янського, в якій грають і криничанці. Тренер особисто відзначив гру і Назара Мирошниченка, і Олександра Кіяниці.

Хлопці дійсно допомогли команді досягти такого результату. А бонусом для всіх стало місце проведення змагань — мальовничі Карпати, Ведмежа Гора, свіже повітря, сонце і, звичайно, бурхливі емоції.
