Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

У КРИНИЧАНСЬКІЙ ОТГ ВІДЗНАЧИЛИ ЮНИХ КАРАТИСТІВ

14 квітня у Криничанську селищну раду завітали вихованці КСК «Фортуна», які тренуються у Центрі учнівської молоді. Нещодавно команда вдало виступила на змаганнях в Одесі та на Відкритому чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате. Загалом діти привезли 26 нагород, з них 9 золотих, 10 срібних і 7 бронзових. А також у Черкасах вибороли друге місце у загальнокомандному заліку.

З цієї нагоди призерів змагань запросив до себе Криничанський селищний голова Юрій Балюк. Він привітав юних каратистів та побажав їм вагомих досягнень у подальшому спортивному житті.

«Я щиро пишаюся вами, діти, — сказав Юрій Володимирович. — А ще навіть трошки заздрю. Адже я в дитинстві міг тільки мріяти про таке. А ви – реально круті, бо у такому юному віці вже їздите на змагання по всій Україні і досягаєте відмінних результатів. Спасибі вам за те, що прославляєте Криничанщину далеко за її межами».

До привітань долучився і депутат селищної ради, керівник ФГ «Алігатор» Олександр Дорошенко. Він поділився своїми враженнями про наполегливу роботу каратистів, оскільки особисто був присутній на змаганнях. Видовищні двобої цього разу не залишили байдужими нікого. А гордість за Криничанський край тільки подвоювалася, коли наші каратисти піднімалися на п’єдестал пошани.

Разом із селищним головою Юрієм Балюком Олександр Дорошенко відзначив усіх призерів змагань грошовими преміями.

Вони побажали дітям і тренеру Андрію Савченку нових здобутків і пообіцяли всіляко підтримувати усі їхні спортивні починання.

Варто зазначити, що на сьогодні у КСК “Фортуна” тренуються діти не тільки із Криничанської громади, а й із сусідньої Затишнянської, а ще з Нікополя і Києва.

Наталя ДОЛГІХ, журналістка «НР»