Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня

У КРИНИЧКАХ ПРОЙШОВ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР

Минулими вихідними у приміщенні Криничанського ліцею №1 відбулося відкриття турніру з боксу серед учасників боксерського клубу «Фаворит» ГО «Федерація боксу Криничанськоі ОТГ». Він був присвячений Збройним силам України, а саме 239 ЦПП, що входить в оперативне командування «Схід».

Присутні гучними оплесками вітали гостей турніру, на честь яких і проводились ці змагання: заступника командира військової частини з морально-психологічного забезпечення — начальника відділення, підполковника Дмитра Агішева; головного сержанта, майстра-сержанта Анатолія Телевного; командира першого батальйону, майора Сергія Шрамка; головного сержанта першого батальйону, сержанта Дмитра Тихоненка; головного сержанта навчального батальйону, штаб-сержанта Віталія Пунтуса; начальника фізичної підготовки і спорту, що входить в оперативне командування «Схід», старшого лейтенанта Дмитра Косатого; начальника фізичної підготовки і спорту, що входить в оперативне командування «Схід», 74-го окремого розвідувального батальйону, лейтенанта Дениса Скорика. А також Віце-президентів федерації боксу Дніпропетровської області та БК «Фаворит» Сергія Філіпенка і Євгена Поляха; Президента ГО «Федерація боксу Криничанської громади» Дмитрія Бошеля; її першого віце-президента Юрія Балюка та другого віце-президента — Дениса Косара.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-захисників, які віддали свої життя за Україну.

Під оплески юні спортсмени, учасники змагань, їхні тренери Валерія Капустіна та Богдан Середа піднялися на боксерський ринг.

До юних спортсменів звернулися Криничанський селищний голова, перший віце-президент ГО «Федерація боксу Криничанської громади» Юрій Балюк та Віце-президент федерації боксу Дніпропетровської області й БК «Фаворит» Сергій Філіпенко, який, до речі, підтримав створення федерації боксу нашої громади та надав всебічну підтримку в організації проведення цих змагань. Вони бажали учасникам турніру тільки перемог.

— У нашому селищі традиційно приділяють увагу розвитку фізичної культури, масового спорту та популяризують здоровий спосіб життя, — зазначив Юрій Володимирович. — А тому проведення такого турніру й на такому високому рівні — дуже важлива подія у спортивному житті громади. І це тільки початок. Оскільки і надалі ми плануємо усіляко підтримувати юних спортсменів та популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя. А сьогодні на ринзі нехай панує атмосфера дружби, чесної боротьби, командного духу та гарного настрою.

Ведуча заходу Наталя Вакерина теж побажала юним спортсменам: «Щоб вам фортуна усміхалась, й удача вас щоб не цуралась. Нехай сьогодні з вами поруч крокують спритність, мужність, воля. Бажаєм виступити вдало. Перемог, призів вам і медалей». Затим почесні гості та учасники змагань зробили загальне фото на згадку.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів та спортсменок 2007-2015 р.н. з  Дніпра, Кам’янського та Криничанської ОТГ. Серед криничанців — Кирило Москвінов, Олександр Москальов, Павло Черевко, Тимофій Бошель, Ярослав Лисяк, Нікіта Пометун, Софія Залогіна, Єлизавета Черевко.

Усі 15 поєдинків вражали вболівальників своєю технічністю. Вболівальники активно підтримували своїх фаворитів. До речі, за деяких спортсменів прийшли вболівати цілими сім’ями.

Кращим технічним боксером став Кирило Москвінов, а бій між ним та Володимиром Божком визнано кращим поєдинком змагань. Боксери були відзначені цінними подарунками, учасники отримали нагороди, медалі, грамоти.

Велика вдячність усім, хто підтримав і надав можливість провести турнір дружби та поваги. А передусім усім захисникам і захисницям, які боронять нашу державу від ворога, даючи нам можливість жити, працювати, змагатися…

Олена МУШИК, “Нові рубежі”