Початок нового тижня. Зберігається затурканість від відключень електроенергії і намагання щось зробити, поки вона є, і дома, і на роботі. Та відсутність світла, погодні умови ніяк не вплинули на рішучість жителів Дружби допомагати захисникам. “Навпаки, —розповідає завідуюча місцевою бібліотекою Тетяна Горб, — додало якоїсь праведної злості і ми наготували ще більше, ніж позаминулого тижня”.

“До нашого вулика прибуло бджілок, — продовжує пані Тетяна. — Це жителі Кам’янчан Лариса Силюк, Тетяна Забігайло, Олена Олійник, Юлія Пижук та родина Миколи і Марії Пижуків, Наталія і Антоніна Рижкови з Улянівки, Даша і Єлизавета Бурлаки, Тетяна Вегера з Первозванівки, з Дружби — Ніна Хижняк, Наталія Ромас та Тетяна Мріль з мамою. Дякую усім”.
Величезна подяка і тим, хто вже не перший тиждень допомагає. Відсутність світла розширює асортимент страв. Тож тепер у господинь є новинки: домашня пекельна для ворога гірчиця, шаурма, овочеве рагу з м’ясом, тушкована картопля з качатиною.

До речі, засловами Тетяни Горб, був того тижня справжній “качкопад” у селі Дружба: спочатку принесли тушку родина Валентини і Сергія Старушків, а наступного дня привезли аж 7 штук родина Петра та Наталії Голобородьків. Тож приготували з них ще й смачний капусняк.
Не відмовляються івід приготування голубців, вареників, пиріжків, котлет та сосисок у тісті, кексів, печива, вінегрету, салатів з капусти, моркви по-корейськи та іншого.

“За минулий тиждень нам надійшло коштів у сумі 800 грн, — розповідає пані Тетяна. — Витрачено 2600 (овочі — капуста, цибуля, морква; цукор, маргарин, дріжджі, олія рафінована). А ще у Наталі Дзюри взяли 50 кг борошна, 10 л олії та 2 сітки картоплі, масло. Дякуємо за домашні продукти Віктору і Олександру Димам (сало свіже і солене, тушкованка, томат, консервація), Олегу Гришину — за овочі.
Почався новий тиждень, почалася підготовка до наступної п’ятниці. Хто ще не долучився, а має бажання — гайда з нами!”