Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”
21 липня у 2 відділі в смт Кринички Кам’янського РТЦК та СП було вручено державні відзнаки родинам воїнів, які загинули у російсько-українській війні.
Під час ранкового шикування особового складу відзнаки рідним передав офіцер відділення рекрутингу та комплектування Костянтин Коротюк.
Так, за особисту мужність та самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Указом Президента України № 86 від 21.02.2023 року орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Павла Петровича Збаразького (посмертно).


Сержант Павло ЗБАРАЗЬКИЙ із с. Світлогірське був стрільцем-снайпером одного з підрозділів Збройних сил України. Він загинув 18 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.

Нагороду вручили дружині Людмилі та сину Ярославу.
Нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» нагороджено молодшого сержанта Романа Олександровича Банаха із с. Українка.

23-річний Роман був мобілізований до лав ЗСУ 22.04.2022 року, перебував на посаді командира такелажного відділення одного з підрозділів ЗСУ. Загинув 26 січня 2023 року поблизу населеного пункту Бахмут.

Нагороду передали мамі Наталі та братові Василю.

«Розумію, що ніякі слова у світі не допоможуть втамувати горе рідних, — звернувся до присутніх голова Криничанської селищної ради Юрій Балюк. — І єдине, що ми можемо зараз, так це невтомно працювати на нашу перемогу. Я щиро співчуваю родинам загиблих земляків і бажаю їм сили пережити це все».
Пам’ять полеглих земляків вшанували хвилиною мовчання.