Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

ДЯКУВАТИ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Нещодавно у нашій державі відзначався День працівників сільського господарства. І хоч свято уже відшуміло, відгомін його добрими, теплими словами гріє душу і дотепер. Бо ж дякувати за добрі справи ніколи не пізно.  Так вважає, наприклад, колектив Покровської гімназії Божедарівської селищної ради. Від його імені до редакції  звернулася директорка закладу Алла Кварцяна.

«Щиро дякуємо голові фермерського господарства «Золотий ранок» Саранчі Кирилу Петровичу за спонсорську допомогу та постійну підтримку. Ваша небайдужість, доброта і готовність допомагати закладу освіти є прикладом справжньої взаємопідтримки та відповідальності перед громадою, – зазначила Алла Іванівна.

З нагоди  професійного свята прийміть наші найщиріші вітання та слова вдячності за вашу працю, наполегливість і відданість обраній справі. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, нових звершень, щедрих врожаїв, успіху у всіх починаннях. Дякуємо за підтримку та співпрацю!

Нам приємно було дізнатися, що заслуги Кирила Петровича у розвитку аграрної галузі, допомозі ЗСУ були відзначені з нагоди Дня працівників сільського господарства спеціальною відзнакою, яку вручив начальник Кам’янської РВА Олег Гапіч».

Як розповіла директорка гімназії, Кирило Петрович – дуже відповідальна людина.  Він уважно ставиться до проблем і потреб освітнього закладу, ніколи не відмовляє у допомозі. Люди йдуть до нього, бо довіряють. Для Покровської гімназії він придбав принтер, спортивну форму для учнівської футбольної команди.

«Таким подарункам від фермера дуже раді наші вихованці. Успіхами у навчанні, спорті вони віддячують дорослим за турботу, прагнуть  наслідувати їх у повсякденному житті», — підсумувала Алла Кварцяна.

Галина ЛИТОВЧЕНКО, “Нові рубежі”