Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня

ДИТСАДКИ БЕЗ ДІТЕЙ?…

Вже більше року українці потерпають від повномасштабного вторгнення росії в Україну. Країна-агресор піддала стражданням усіх українців. Дякувати Богу і ЗСУ у нашому регіоні відносна тиша. І більшість із нас, як не прикро це визнавати, уже звикли до тривог і сирен, низьколітаючих літаків та роботи ППО. А найменшенькі жителі регіону дуже скучили за своїми садочками.

Як поінформувала директор ЗДО «Вишенька» (ясла-садок) Олена Какуша, з 1 травня дитсадок «Вишенька» розпочав набір дітей до їх закладу дошкільної освіти.

Олена Іванівна зазначила, що у садочку на дітей  чекає професійний колектив, а ще затишок, смаколики та багато цікавинок, які прикрасять життя малюків і їхніх родин. А найголовніше —  підготують малечу до школи.

Кожна вікова група має свою ігрову кімнату, окрему кімнату для відпочину — спальню. У закладі функціонує інклюзивна група для дітей з особливими освітніми потребами (проблеми з мовленням, із затримкою психічного розвитку та ін.). Дітям надаються корекційні заняття, послуги логопеда, практичного психолога та дефектолога.

Є ще одна приємна новина, на якій наголосила директорка. За підтримки селищної ради до відкриття планується замінити вікна у групових кімнатах та провести для створення комфортних умов для дітей косметичний ремонт приміщень.  

Адміністрація та увесь колектив ЗДО «Вишенька» щиро  сподіваються, що наступний навчальний рік вони розпочнуть вже у мирній та вільній країні. І зможуть  зустріти дітей у стінах рідного закладу.

— Поспішайте, щоб встигнути потрапити до нас, — додала насамкінець свого звернення до батьків директорка  «Вишеньки» Олена Какуша. —  Усім миру і до зустрічі!

Підготувала Олена МУШИК