У Криничках напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля».

До заходу долучилися ветерани-ліквідатори, Криничанський селищний голова Юрій Балюк, секретар селищної ради Олег Золотаревський. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя та здоров’я, рятуючи світ від наслідків однієї з наймасштабніших техногенних катастроф.

«Цей день — нагадування про ціну, яку заплатили тисячі людей, ризикуючи власним здоров’ям і життям заради безпеки інших. Ми шануємо їхній подвиг та зобов’язані передавати пам’ять про нього наступним поколінням », — зазначив селищний голова Юрій Балюк.

Учасники заходу віддали данину пам’яті тим, хто вже пішов із життя, поклавши квіти до пам’ятного знака, та висловили глибоку вдячність тим, хто й нині живе серед нас.

Також голова Криничанської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Юрій Пархоменко передав Почесні грамоти голови обласної спілки ліквідаторів цьогорічним спілчанам-ювілярам — Андрію Сардаку, Олександру Високопоясному і Анатолію Білоусу.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Україна відзначає 14 грудня — у день завершення будівництва захисного саркофага над четвертим енергоблоком.
Наталя ДОЛГІХ