Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

Вісті із Степанівського ліцею

13 листопада  в Степанівському ліцеї учні 5-6 класів під керівництвом учителів української мови і літератури Віти Какуші та Світлани Григоренко провели челендж на підтримку рідної мови #говориукраїнською.

Аби популяризувати українську мову, діти виготовили плакати із гаслами: «Говори українською», бо це «модно, актуально, круто, молодіжно, гордо, потужно, грамотно, реально»!

Учні 5 класу Гряненко Кіра, Цабан Вероніка, Парчук Анастасія, Леоненко Артур, Варивода Давид, Ємець Артем закликають усіх вивчати, плекати, шанувати рідну мову.

«Українську мову вчити — рідним словом дорожити!», переконані 6-класники Черненко Мілана, Дубова Поліна, Зенова Софія, Чередніченко Вероніка, Гончаров Богдан, Варивода Марк, Липка Дар’я, Малюк Евеліна, Малюк Маріанна, Малюк Аліна, Малюк Віталіна.

З 6 по 14 листопада Степанівський ліцей долучився до Всеукраїнської акції «Ворогам — кришка!». Зібрані кришечки від пластикових пляшок передали волонтерці Юлії Леоненко. Найактивнішими учасниками акції стали учні 6 класу разом із класним керівником Вітою Какушою.

Доброю традицією у ліцеї стало святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти. Степанівські учні знають, що важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо. Адже, якщо чекати подяку (в будь-якому її прояві) за свою доброту, то це вже не справжня доброта.

До речі, у самого свята за час його існування з’явилися і свої традиції. Так, в День Доброти, крім добрих посмішок і справ, прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти (наприклад, у Сінгапурі – маргаритки і гербери). А спеціально для цього Дня французький художник Оріль (Aurele) створив символ – відкрите серце. Тому до свята учні створили власну виставку малюнків та випустили тематичну стінгазету «Від щирого серця даруємо добро!» (авторка —учениця 6 класу Софія Зенова).