Маріанна АНДРЕЄВА, село Зелений Кут
“Хочу через газету подякувати Петру Миколайовичу Дегтярю, його донечці і Миколі Івановичу Яковлєву за доброту душевну і підтримку. Ці люди допомогли нам у важку хвилину, коли моя мама лежала у лікарні. Скрутно було з коштами, все, що було, йшло на ліки. А ці небайдужі люди допомагали і одягом, і продуктами, і цікавились завжди здоров’ям мами і мого сина. Дуже виручали постільною білизною, морально підтримували.
Микола Іванович завжди інформує мене про надходження гуманітарної допомоги, яку для малозабезпечених верств населення завозить Петро Миколайович. До речі, останній ніколи не забуває привітати нашу родину зі святами. Вдячна я також керівнику товариства «Поле» Сергію Васильовичу Цвілому, який підтримував мою родину продуктами, коли мене не було поряд.
Побільше б таких людей з великим серцем і доброю душею. Я сама виховую сина, мама часто хворіє. Інший раз буває, що й на ліки немає. І якби не підтримка цих людей, не знаю, що б з нами було. Дякую їм щиро за їх працю на благо людей, за людяність, ввічливість. Хай Бог дає їм здоров’я і довгих літ життя. Миру, благополуччя, усіх благ щиро вам зичу за вашу доброту”.