Війна навчила нас бути сильними. Війна згуртувала нас. І не тільки дорослих, а навіть і дітей. Вони часто долучаються до волонтерського руху допомоги нашим захисникам.
Про юних волонтерів зі Світлогірського, Аулів «Нові рубежі» вже писали. А нещодавно учні 4-Б класу Аулівського ліцею Макар Топка, Міла Власенко, Даша Огняник, Ангеліна Цибулька та Вадим Христофоров, побачивши у соцмережах черговий допис про новий збір для ЗСУ, вирішили теж включитися у цю справу.
Школярі на центральній площі селища продавали зібрані власноруч каштани на розтирку із роздрукованими рецептами. А ще польові квіти та трави для чаїв, смачні домашні пиріжки та ін. Дівчатка плели із бісеру різні прикраси, виготовляли смайлики. І все це теж продавали. Таким чином назбирали для ЗСУ деяку суму.

До останнього дитячого збору долучилася і Настя Якубенко. Діти скинулися кожен по 100 грн і закупили для захисників ще і смаколики та печиво. До речі, у Вадима Христофорова тато боронить нашу країну з перших днів війни. Він воює на Бахмутському напрямку. Тож аулівські школярі стараються допомогти захисникам, яких знають особисто, а також зовсім незнайомим. Бо, як говорять діти, усі вони – наші. Сміливі і відважні, безстрашні і сильні.
Діти ні на мить не припиняють свої добрі справи на благо ЗСУ. От і цього разу знову назбирали 500 грн на тепловізор для військових.
Олена МУШИК