В Україні гроші на підтримку армії збирають навіть діти. Вони власноруч виготовляють сувеніри, щось печуть, продають, беруться за будь-яку роботу, аби тільки допомогти боронити Батьківщину.
Так, не сидять без діла і аулівські школярі. Як повідомила вчителька місцевого ліцею та волонтерка Наталя Топка, цього разу допомога для ЗСУ надійшла від дітей 4-Б класу.

Даша Огняник, Поліна Присвітла, Мілана Власенко, Евеліна Подуст, Артем Мішака і Макар Топка рвали польові квіти і продавали букетики перехожим. Закінчили торгувати каштанами, грушами, яблуками. Та ще й співали патріотичні пісні. І за два дні вони назбирали 1350 грн!
Дякуємо дітям за таку безцінну працю і допомогу, а їхнім батькам — за виховання маленьких патріотів.