Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня
icon clock28.02.2022
icon eye155
ВІЙНА Новини

Коментар голови облради Миколи Лукашука стосовно ситуації в області станом на ранок 28 лютого

«Одразу почну з головного, що цікавить кожного жителя області: станом на сьогоднішній ранок ситуація в області – контрольована. Перетину кордонів російською армією не зафіксовано. Диверсантів, розвідників, ворожого десанту – немає. Не довіряйте чуткам і неперевіреній інформації. Була загроза ракетних ударів, але ракети пішли у сторону Києва і Запоріжжя. Всі дороги регіону проїзні. Але нагадую: коли ви в‘їжджаєте в область – можете стати в заторі, бо на блокпостах перевіряють документи. Прошу поставитися до цього з розумінням. Не сперечатися з поліцією, не проявляти агресію, а виконувати всі вказівки. На виїзді ж ніхто нікого не затримує.

Також зазначу, що нині в області демонтуються чи замальовуються фарбою всі знаки, на яких вказані назви населених пунктів і відстань до них. Це робиться для того, щоб дезорієнтувати російських військовиків, якщо ті потраплять на територію області. Але я ще раз акцентую особливу увагу на тому, що ситуація наразі повністю контрольована. Стосовно того, що не всі чують сирени – над усуненням цієї проблеми зараз працюємо. Про спеціальний чат в Телеграмі для оповіщення я вчора вже повідомив. Наостанок. Ці 4 дні – як 4 роки. Дякую ЗСУ, силам тероборони, правоохоронцям за наш черговий мирний ранок і за спокій, який панує в області», – розповів Микола Лукашук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *